canlı maç izle, maç izle, lig tv izle, bein sport izle

Tüm dünyada yayınlanan canlı maçları bedava izlemek ister misiniz? Bunun için artık maçları gösteren cafelere, restoranlara veya internet cafelere gitmenize gerek yok. İlginizi çeken tüm uluslararası canlı maçlar, kimseyle birlikte izleme zorunluluğu olmadan, artık gelişen teknoloji ve ucuzlayan internet fiyatları sayesinde akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza geliyor. Özellikle canlı bahis oynayanların mutlaka takip etmesi gereken futbol takımlarının oyuncu kadroları, maç taktikleri ve diğer takımlarla yaptığı karşılaşmaların sonuçları, canlı maç izle heyecanını isteyen herkes için izlemac12.net sayesinde evinize geliyor.

maç izle, mobil maç izle, bein sport izle, trgool, mac24

Lig TV’de canlı olarak bir maç yayını izlemek istediğimizde, Lig TV Bedava yazıp arama yapıyoruz ve önümüze aklımızı karıştırabilecek kadar çok seçenek çıkıyor. Üstelik çoğu zaman bu seçeneklerin arasından doğrusunu ve kalitelisini bulamıyoruz bile. Hatta bunu samanlıkta iğne aramaya bile benzetebiliriz. Sizce de artık buna bir son vermenin vakti gelmedi mi? Karşılıksız sitelerle yeterince vakit kaybettiğimizi düşünüyorum ve sizlere son zamanlarda keşfettiğim harikulade bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu siteyi keşfettiğimde bir futbol sever olarak yükümün hafiflediğini çok rahat hissettim. İstediğim zaman kolaylıkla maçlara erişebiliyor, bahisler hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Önceden doğru siteyi bulana kadar yayının büyük bir kısmını kaçırıyordum ve haliyle insanın izleme zevki de kalmıyordu. Ama keşfettiğim site sayesinde, artık sitelerden sitelere ve çöp linkler arasında git gel yapıp canlı maç yayınları aramama gerek kalmadı. Gelelim bize bu fırsatları sunan siteye, yani trgool'a!

taraftarium24, taraftarium24tv, taraftarium24hd

izlemac12.net, merkezi Çek Cumhuriyeti’nde bulunan ve yayınlarına 10.Nisan.2018 tarihinde başlayan bir canlı maç izle internet sitesidir. Yaptığı kaliteli yayınlarla kısa sürede sporseverleri kendine bağlayan site, özellikle dünya futbolu başta olmak üzere basketbol, voleybol, tenis, Motocros ve Formula 1 yarışlarını da canlı olarak yayınlamaktadır. İzleMaç’ın bir özelliği de, eğer isterseniz bahislerinizi site üzerinde bulunan güvenilir canlı bahis sitelerinden oynama imkânı tanımasıdır. Bu hizmeti bütün canlı maç izlelen siteler sağlıyor derseniz, siteyi diğer canlı maç izle sitelerinden ayıran en büyük özellik ortaya çıkacaktır. izlemac12.net, sitesinde sadece “güvenilir” bahis sitelerinin reklamlarını yayınlamaktadır. Lig Tv maçlarını telif hakları nedeniyle kendi sitesinde yayınlamayan site, diğer sitelere verdiği kaliteli ve kesintisiz linklerle aslında siz izlerken farkında bile olmadan, size hizmet vermektedir. Arama motorlarında canlı maç izleme kelimeleriyle arama yapıldığında her zaman ilk sırada çıkan bu kaliteli sitede canlı maçları izlerken HD yayınlara ulaşmanız için yapmanız gereken sadece doğru DNS ayarlarını kullanmanızdır. Özellikle kısa bir süre sonra başlayacak olan Euro 2016 maçlarının sonuçlarını site üzerinden rahatlıkla anında takip etme ve akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olduğu her yerden seyretme imkânınız olacaktır. Eğer canlı maç izlemek için kendinize bir site seçmediyseniz, tek bir siteden şampiyonlar ligi, Avrupa Ligleri maçları veya UEFA maçlarını dondan, kesilmeden HD kalitesinde izlemek istiyorsanız, aylarca süren taahhütlü aboneliklerden sıkıldıysanız, tercihiniz tüm dünyadan milyonlarca kişinin canlı maçları izlediği izlemac12.net olmalıdır.

Bedava lig tv izle, Bedava Lig TV izle, Artık, son dönemlerde artmış olan bedava lig TV izle gibi uzantılar ve linklerin arasında kaybolmayacaksınız! Üstelik bahis siteleri hakkında da kolay ve güvenilir bilgilere erişebileceksiniz. Ama nasıl? Nereden? Der gibi kelimelerinizi işitmekteyim. Gelin hep birlikte göz atalım.

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Sky Sport Bundesliga 2 HD
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
12:45F.C. Tokyo - Kashiwa ReysolCANLI
12:45Jeonbuk Hyundai Motors - Urawa Red DiamondsCANLI
12:45Kashima Antlers - Gyeongnam FCCANLI
12:45Uttar Baridhara Club - Т&Т ClubCANLI
12:00FK Strogino-M Moskova - FC Sportakademklub MoskovaCANLI
12:00Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast F.C.CANLI
11:45Luch Vladivostok - SoçiCANLI
11:45SKA-Khabarovsk - FC KhimkiCANLI
11:45Kandalakha - Dynamo Saint PetersburgCANLI
11:45SPbGU Saint Petersburg - DVFUCANLI
10:45Pusamania Borneo F.C. - Persib BandungCANLI
13:30Woofoo Tai Po II - Lee Man II
13:30Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare
13:30Cerezo Osaka - Vissel Kobe
13:30Pegasus II - Yuen Long II
13:30Gimhae City FC - Mokpo City FC
14:00Phattalung - Customs United
14:00Red Star Belgrade U19 - FK Radnički Niš U19
14:00Samut Sakhon F.C. - Sisaket F.C.
14:00Lamphun Warrior - Police Tero
14:00Singburi - Ayutthaya United
14:00Tainan City FC - Hang Yuen
14:00Phrae United - Kasetsart Üniversitesi
14:00Jelgava II - Valmieras II
14:05MFA Development - Benfica Makao
14:30K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen - KV Mechelen
14:30Chachoengsao - Rayong
14:45Hougang United FC - Albirex Niigata
14:45Warriors Singapore - Tampines Rovers FC
14:45Home United FC - Geylang International
15:00Beijing Guoan - Buriram United F.C.
15:00Kariobangi Sharks - AFC Leopards
15:00Kenya Commercial Bank SC - Chemelil Sugar F.C.
15:00Ulinzi Stars F.C. - Vihiga United
15:00FC Tümen - FC Spartak Moskova II
15:00FC Sibir Novosibirsk - FC Tom Tomsk
15:00Fortuna Mfou - Unisport FC de Bafang
15:00Feutcheu - Fovu Club Baham
15:00Stade Renard Melong - Eding Sport
15:00Young Sports - Les Astres FC
15:00Bidco United - Shabana
15:00Nzoia United - Western Stima F.C.
15:00Hapoel Azor - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
15:00Torino F.C. U19 - S.S.C. Napoli U19
15:00Bangkok Glass - Army United F.C.
15:00Nakhon Pathom United F.C. - Nong Bua Lamphu
15:00Port Vale II - Grimsby Town II
15:15Brunei DPMM FC - Courts Young Lions
15:30Hoi King II - Eastern Sports Club II
15:30Southern District RSA II - Kitchee SC II
15:30Bright Stars FC - Express F.C.
15:30Vozdovac U19 - Brodarac U19
15:45Darul Takzim FC - Shandong Luneng Taishan
15:50Al-Washm - Al-Shoulla Al Kharj
15:50Al-Mojzel - Al Jabalain
15:50Abha - Al-Nahda Club Al-Khobar
16:00FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd
16:00Soroksár SC - Budapest Honvéd
16:00Spartak Trnava U19 - 1. FC Tatran Prešov U19
16:00Olympiacos F.C. U19 - OFI Crete U19
16:00Chao Pak Kei - Hang Sai
16:00Othellos Athienou F.C. - Olympiakos Nicosia
16:00FC Kayrat - Atırau
16:00Nkana FC - Green Eagles
16:00Uganda Revenue Authority SC - Mbarara City
16:00CA Fenix Pilar II - CA San Telmo II
16:00Deportivo Español II - Talleres de Remedios de Escalada II
16:00Stellenbosch - TS Galaxy
16:00Manshia Bani Hassan - Sahab Club
16:00Al-Hussein SC - Blama
16:00Stresa Sportiva - A.C. Bra
16:00Shimshon Kafr Qasim - MS Kfar Qasim
16:30Bul FC - Bright Stars FC
16:30Express F.C. - Kirinya Jinja SS
16:30Paidha Black Angels - Onduparaka
16:30Hapoel Bnei Zalafa - Hapoel Kaukab
16:50Al Rustaq - Oman FC
16:55Emirates Cultural Sport Club - Al Ahli Dubai
17:00PFC Oleksandriya - Mariupol
17:00Zorya Luhansk - Lviv
17:00Spartak Subotica U19 - FK Vojvodina U19
17:00FK Rabotnički - Pobeda Prilep
17:00APEJES Academy - Dragón
17:00Colombe du Dja et Lobo - Avion Academy
17:00PWD de Bamenda - Tonnerre Yaoundé
17:00FK Renova - FK Sileks
17:00FK Makedonija Gjorče Petrov - FK Vardar
17:00FK Shkupi - Academy Pandev
17:00FK Belasica Strumica - FK Shkëndija
17:00Luftetari - KF Tirana
17:00FK Kukësi - KF Skënderbeu Korçë
17:10Al Dhafra Club - Al Nasr Dubai
17:30Arsenal Tivat - Otrant
17:30FK Kom Podgorica - FK Dečić
17:30Cement Beocin - Vrsac
17:30Zeleznicar Pancevo - Mladost Backi Jarak
17:30FK Ventspils - FK Rīgas Futbola skola
17:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - FK Dukla Banská Bystrica
17:30KFC Komarno - MŠK Žilina II
17:30FC ŠTK 1914 Šamorín - FC Lokomotíva Košice
17:30Partizán Bardejov - MFK Dubnica
17:30FC Petržalka 1898 - ŠK Odeva Lipany
17:30FK Slavoj Trebišov - 1. FC Tatran Prešov
17:30Kabel Novi Sad - CSK Pivara
18:00Banik Ostrava - Bohemians 1905 Prag
18:00Wigry Suwałki - ŁKS Łódź
18:00ND Ilirija Ljubljana U19 - NK Triglav Kranj U19
18:00FC Mordovia Saransk - FC Fakel Voronezh
18:00Sparta Brno - Mutěnice
18:00Spartak Plovdiv - Dobromerice
18:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Sloboda Tuzla
18:00FK Sarajevo - FK Mladost Doboj Kakanj
18:00NK GOŠK Gabela - FK Radnik Bijeljina
18:00Zvijezda 09 - NK Čelik Zenica
18:00FK Krupa na Vrbasu - Tuzla City
18:00CR Belouizdad - CS Constantine
18:00Raja Casablanca - Hassania Agadir
18:00Renaissance Sportive de Berkane - Youssoufia Berrechid
18:00FC Písek - Loko Vltavín
18:00Riga - FK Liepāja
18:00Hakoah Amidar Ramat Gan F.C. - Maccabi Yavne F.C.
18:00Maccabi Herzliya F.C. - Maccabi Yafo Kabilyo FC
18:00F.C. Ashdod - Ironi Kiryat Gat
18:00Elana Toruń - KS Skra Czestochowa
18:00Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
18:00Górnik Łęczna - Pogon
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
18:00Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz
18:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - GKS Belchatow
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Ruch Chorzow
18:00AS Dragons FC de l'Ouémé - Panthers
18:00ASOS - Buffles du Borgou FC
18:00ASPAC FC - Avrankou Omnisport FC
18:15FC Tambov - FC Shinnik Yaroslavl
18:15Al-Shahaniya U23 - Al-Ahli Doha U23
18:15Al-Arabi Katar U23 - Al Kharaitiyat U23
18:15Al Rayyan U23 - Al Sadd U23
18:30FC Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
18:30Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:30NK Brinje Grosuplje - NK Arne Tabor 69
18:30FC Torpedo Armavir - FC Zenit Saint Petersburg II
18:30Næstved BK - Fremad Amager
18:50Al Jeel Club - Jeddah Club
19:00FC Rostov - Lokomotiv Moskova
19:00Akhmat - FC Krasnodar
19:00Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
19:00PFC CSKA Sofia - PFC Botev Plovdiv
19:00GKS Jastrzębie - MKS Bytovia Bytów
19:00Chrobry Głogów - Garbarnia Kraków
19:00NK Inter Zaprešić - HNK Rijeka
19:00FC Nizhniy Novgorod - FC Baltika Kaliningrad
19:00FC Chertanovo Moskova - FC Avangard Kursk
19:00Free State Stars - Baroka F.C.
19:00Paide Linnameeskond - FC Levadia Tallinn
19:00Hapoel Petah Tikva F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C.
19:00Hapoel Rishon LeZion F.C. - FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
19:00Hapoel Ironi Acre F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
19:00Hapoel Iksal Amad - Hapoel Bnei Lod F.C.
19:00JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
19:00A.C. Monza Brianza 1912 - Viterbese Castrense
19:05Al Nahda Al Buraimi - Dhofar S.C.S.C.
19:30PFC CSKA Moskova - FC Anzhi Makhachkala
19:30FC Rubin Kazan - FC Ufa
19:30Brøndby IF U19 - FC Nordsjælland U19
19:30Odense Boldklub U19 - Sonderjyske U19
19:301. CfR Pforzheim - 1. FC Normannia Gmünd
19:30SpVgg Jahn Forchheim - Großbardorf
19:30PSV Union Neumünster - Inter Turkspor Kiel
19:45FC Astra Giurgiu - CFR Cluj
20:00Akhisarspor - Ümraniyespor (A Spor HD)
20:00Malmö FF - Hammarby IF
20:00Falkenbergs FF - IK Sirius Fotboll
20:00AIK Fotboll - BK Häcken
20:00AFC Eskilstuna - Östersunds FK
20:00IF Elfsborg - Örebro SK
20:00LASK Linz - Sturm Graz
20:00Austriya Wien - SKN St. Pölten
20:00Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC
20:00OKS Odra Opole - Stal Mielec
20:00Puszcza Niepołomice - LKS Nieciecza
20:00Akhisar Belediyespor - Ümraniyespor
20:00Black Forest - Gaborone United FC
20:00Security Systems - Sharps Shooting Stars
20:00Citizens FC - Orlando Pirates
20:00Wuppertaler SV - Borussia Dortmund II
20:00FK Pohronie - MFK Skalica
20:00Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
20:00Würzburger Kickers II - Würzburger Kickers
20:00SV Drochtersen/Assel - VfL Osnabrück
20:00SV Havelse - SV Meppen
20:00Odds BK II - Idrettsforeningen Fram
20:05Widzew Łódź - RKS Radomiak Radom
20:10Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
20:30Atletico Madrid - Valencia CF
20:30SK Slavia Prague - AC Sparta Prague
20:30ND Mura 05 - NK Maribor
20:30Maritzburg United F.C. - Orlando Pirates
20:30Bidvest Wits F.C. - Black Leopards F.C.
20:30AmaZulu F.C. - SuperSport United F.C.
20:30Polokwane City F.C. - Bloemfontein Celtic
20:30VfB Homberg - Düsseldorf West e.V.
20:30Chemnitzer FC - 1. FC Lokomotive Leipzig
20:30Atletico Madrid - Valencia (beIN SPORTS HD 1)
20:45PEC Zwolle - FC Groningen
20:45FC Utrecht - Fortuna Sittard
20:45Douglas Hall - UCC
20:45Crumlin United F.C. - Liffey Wanderers
21:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Dynamo Moskova
21:00GKS Katowice - Stomil Olsztyn
21:00Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
21:00Guarani Futebol Clube U20 - Novo Hamburgo RS
21:00Club Almirante Brown II - CA San Miguel II
21:00Colegiales II - Justo Jose de Urquiza II
21:00Siquinala - Deportivo Guastatoya
21:00Deportivo Malacateco - Antigua GFC
21:00FK Željezničar Sarajevo - NK Široki Brijeg
21:00F91 Dudelange - FC Progrès Niedercorn
21:30RCD Espanyol - Celta de Vigo
21:30CD Leganés - Athletic Bilbao
21:30Lech Poznań - Legia Warsaw
21:30Iraty - AA Batel
21:30Sacachispas II - Defensores Unidos II
21:30Goytre United F.C. - Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
21:30Independente FSJ - AC Paranavai
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Rolandia EC
21:30Espanyol - Celta Vigo (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:30Leganes - Athletic Bilbao (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:45A.C. Milan - S.S. Lazio
21:45Werder Вremen - FC Bayern Munich
21:45Wolverhampton - Arsenal
21:45NAC Breda - Feyenoord
21:45St. Mochta's FC - Bluebell United F.C.
21:45Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
21:45Malahide United - Ballymun
21:45Nantwich Town F.C. - Cammell Laird
21:45Mickleover Sports F.C. - Alfreton Town
21:45Milan - Lazio (TRT Spor HD)
22:00Manchester United - Manchester City
22:00Maynooth University Town - Leixlip United
22:00Always Ready - Nacional Potosí
22:00Íþróttafélagið Völsungur - UMF Tindastóll
22:00Manchester Utd. - Manchester City (S SPORT HD)
22:15Collinstown FutbolClub - Killester Donnycarney
22:30Levante UD - Real Betis
22:30Fortaleza Zipaquira - Llaneros Fútbol Club S.A.
22:30Cruzeiro Esporte Clube U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
22:30Levante - Real Betis (beIN SPORTS HD 1)
23:00LA HABANA - Guantanamo
23:00America de Quito - LDU de Portoviejo
23:00Cienfuegos - Santiago de Küba
23:00Granma - Camaguey
23:00Villa Clara - Artemisa
23:30Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Unión Magdalena
00:00Tuxtla - Loros de la Universidad de Colima
00:00Envigado Fútbol Club - FC Leones
00:00Cruz Azul - Irapuato FC
00:30La Equidad - Rionegro Aguilas
00:30Agila F.C. - Santa Tecla F.C.
00:30CD FAS - C.D. Pasaquina
00:30Audaz - Sonsonate
00:30C.D. Municipal Limeño - A.D. Isidro Metapán
00:45Deportivo Sanarate - Deportivo Petapa
01:15Palestino - River Plate (S SPORT HD)
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
20:30Sevilla - Rayo Vallecano (beIN SPORTS HD 2)
21:30Real Sociedad - Villarreal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:45Atalanta - Fiorentina (TRT Spor HD)
22:30Getafe - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
13:00Sparta - PanthersCANLI
13:00UOR-3 Khimki U15 - Купчинский Олимп (15)CANLI
14:00Magnolia Hotshots - Rain or Shine Elasto Painters
14:20Mono Vampire - CLS Knights Surabaya
15:00ASK Ippokratis - Ermis Agias
16:30BC Astana - BK Tobol Kostanay
17:00Amyntas Dafnis - Koroivos B.C.
17:00AS Apollon Patras - Kastoria
17:00Diagoras Dioprideon - Iraklis
17:00Karditsas - Harilaos Trikoupis
17:00Maroussi - AS Evropi Pefkohoriou
18:00BC Spartak Pleven - Academic Sofia
18:00U-BT Cluj-Napoca - CSA Steaua București
18:00BC Rilski Sportist - BC Yambol
18:00PBC Lokomotiv Kuban - Elbrus Cherkessk
18:00Lyon Villeurbanne U21 - Monako U21
18:30SCM CSU Craiova - BC Timișoara
18:30Academic Plovdiv - Euroins Cherno More
18:30BC Cheboksary Yastreby - Arsenal Tula
18:30Falcon - Ndejje Angels
19:00ES Rades - US Monastir
19:00BK Iskra Svit - Inter B Bratislava
19:00HBK Prievidza - BK Levicki Patrioti
19:00BC Kalev Cramo - PBC Lokomotiv Kuban
19:00BC Beroe Stara Zagora - Balkan Botevgrad
19:00BK Opava - BK Děčín
19:00BC Lietuvos Rytas - BC Pieno žvaigždės
19:00DEAC - KTE-Duna Aszfalt
19:00Sopron - Zalakerámia ZTE KK
19:00PVSK Pannonpower Pecs - Jaszbereny KSE
19:00Szolnoki Olaj KK - BC Körmend
19:00TF-Budapest - Alba Fehérvár
19:00BK JIP Pardubice - Olomoucko
19:30BK VEF Rīga - BS Ogre
19:30Blokotehna Gevgelija - Kozuv Gevgelija
20:00Basket Zielona Góra - KKK MOSiR Krosno
20:00Terme Olimia Podcetrtek - Celje
20:00KK Cedevita - Vrijednosnice Osijek
20:00ZKK Split - KK Velika Gorica
20:00Fenerbahçe - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
20:30BC Khimki - BC Enisey
20:30Libertas Montale U20 - Lella U20
21:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monako
21:00Antwerp Giants - Okapi Aalstar
21:30Saski Baskonia - PBC CSKA Moskova
21:30Brescia - Virtus Granarolo Bologna
21:30Valencia BC - Unicaja Málaga
21:30Banco di Sardegna Sassari - S.Oliver Baskets
21:30Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
21:45Oliveirense Basquetebol - S.L. Benfica
22:00FC Barcelona Bàsquet - Anadolu Efes S.K.
22:00Pro Cangiani U20 - Basketorre 2009 U20
22:00Diablos de Miranda - Comunas de Caracas
22:00Sustinente - Cistellum
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
22:30Iberostar Tenerife Canarias - FIATC Joventut Badalona
23:30Recicladores Aragua - Broncos de Caracas
00:00Argentino de Junin U23 - San Lorenzo de Almagro U23
01:00Atleticos de Caracas - Guerreros Carabobo
18:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
17:30Tofaş - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor HD)
20:00İstanbul BB - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
15:15Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
18:00Galatasaray - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
18:00Botaş - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
13:00Margarita Gasparyan - Mihaela BuzarnescuCANLI
13:00Cerretani/Sriram Balaji - Wu/TeCANLI
13:00Alexey Vatutin - Viktor GalovicCANLI
12:45Barbora Zahlavova Strycova - Sorana CirsteaCANLI
12:45Andrej Martin - Alex BoltCANLI
12:45de Bernardis/Tresca - Brkic/CacicCANLI
12:15Kateryna Kozlova - Anastasia PotapovaCANLI
12:15Mandy Minella - Belinda BencicCANLI
12:15Donna Vekić - Giulia Gatto-MonticoneCANLI
12:00Yannick Maden - Pablo CuevasCANLI
12:00Daniell/Koolhof - Hurkacz/MartinCANLI
12:00Qureshi/Lindstedt - Demoliner/SharanCANLI
12:00Milojevic/Oliveira - Pel/Podlipnik-CastilloCANLI
11:45Daniil Medvedev - Albert RamosCANLI
11:45Felix Auger Aliassime - Malek JaziriCANLI
11:30Ng/Zheng - Cadantu/SharipovaCANLI
10:45Giulio Zeppieri - Dominik KoepferCANLI
13:15Maximilian Marterer - Gastao Elias
13:30Borsos/Nagy - Nielsen/Haase
13:30Mackenzie Mcdonald - Gilles Simon
13:30Niels Lootsma - Arvid Nordquist
13:30Jannik Sinner - Mate Valkusz
13:30Aya El Sayed - Ikumi Yamazaki
13:30Amira Badawi - Anastasia Zolotareva
13:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Dominique Karrega
13:30Simona Waltert - Minami Akiyama
13:30David Ferrer - Lucas Pouille
13:30Fabio Fognini - Nicola Kuhn
13:30Maxime Mora - Jack Draper
13:30Christoph Negritu - Maxime Pauwels
13:30Ivana Sebestova - Tamara Bizhukova
13:30Manfred Fellin - Kai Wehnelt
13:30Pierre Delage - Paolo Dagnino
13:30Clement Tabur - Amaury Delmas
13:45Nicolas Alberto Arreche - Johan Nikles
14:00Qiang Wang - Su-Wei Hsieh
14:00Gille/Coppejans - Koko/Molleker
14:00Thomaz Bellucci - Facundo Arguello
14:00Lara Arruabarrena Vecino - Rebecca Peterson
14:00Begemann/Gulbis - Jebawy/Molteni
14:30Aliaksandr Prudnikau - Neel Rajesh
14:30Georgia Brescia - Marta Kostyuk
14:30Orlando Luz - Mike Urbanija
14:30Sarah Lee - Nefisa Berberovic
14:30Silvia Njiric - Emmanuelle Girard
14:30Jordi Walder - Marko Miladinovic
14:30Vera Zvonareva - Victoria Azarenka
14:30Bojana Marinkovic - Chiara Grimm
14:30Veronika Pepelyaeva - Sina Herrmann
14:30Adriana Rajkovic - Ruxandra Schech
14:30Sara Lanca - Fabienne Gettwart
14:30Darko Jandric - Zakhar Trapeznikov
14:30Jakob Johansson-Holm - Anis Ghorbel
14:30Simone Cacciapuoti - Kristjan Tamm
14:30Paula Badosa Gibert - Lucia Bronzetti
14:30Réka-Luca Jani - Irina Fetecau
14:30Leonie Kung - Caroline Uebelhoer
15:00Nishikori/Schwartzman - Marach/Pavic
15:00Bambridge/O'Mara - González/Middelkoop
15:00Bara/Buzarnescu - Voracova/Lister
15:00Vondrousova/Strycova - Voskoboeva/Kudermetova
15:00Rafael Nadal - Leonardo Mayer
15:00John Millman - Attila Balázs
15:00Anirudh Chandrasekar - Adam Moundir
15:00Mathieu Perchicot - Bernardo Saraiva
15:00Ranjeet Virali-Murugesan - Moritz Trocker
15:00Valentin Vanta - Daniil Sokolov
15:00Ema Vasic - Lisa Mays
15:00Viktoria Morvayova - Jessica Bertoldo
15:00Guido Pella - Karen Khachanov
15:00Cornut-Chauvinc/Reymond - Izquierdo/Jorda Sanchis
15:00N Vijay Sundar Prashanth - Danylo Kalenichenko
15:00Joao Pedro Sorgi - Boris Butulija
15:00Jeroen Vanneste - Raphael Baltensperger
15:00Juan Pablo Ficovich - Sebastian Prechtel
15:00Cristina Ene - Kimberley Zimmermann
15:00Duje Kekez - Toby Martin
15:00Adrian Obert - Lloyd Glasspool
15:00Enrico Dalla Valle - Marco Miceli
15:00Filip Cristian Jianu - Marko Tepavac
15:05Jakob Sude - Matej Sabanov
15:30Martinez Sanchez/Sorribes Tormo - Bencic/Rosolska
15:30Oswald/Polasek - Bonadio/Perez Sanz
15:30Stefano Travaglia - Andrea Pellegrino
15:30Barranco Cosano/Brancaccio - Zeppieri/Musetti
16:00In-Albon/Perrin - Ganz/Samir
16:00Caroline Garcia - Anett Kontaveit
16:00Danilina/Sizikova - Gasparyan/Sakkari
16:00Chelsea Vanhoutte - Estelle Cascino
16:00Alice Rame - Laura Ashley
16:00Diana Chehoudi - Axana Mareen
16:00Albert Roglan - Erik Crepaldi
16:00Sergi Perez Contri - Rafael Matos
16:00Vismane/Molinaro - Gray/Silva
16:30Kubot/Melo - Sousa/Thiem
16:30Pablo Carreno Busta - Benoît Paire
16:30Arnaud Sewanou - Gilbert Soares Klier Junior
16:30Hugo Largo - Fabien Reboul
16:30William Bushamuka - Arjun Kadhe
16:30Paz/Egea - Brosset/Beaupain
16:30Martinez/Schmitz - Johns/Johns
16:30Taylor/Taylor - Martineau/Tabur
16:30Maxime Hamou - Maxime Chazal
16:30Bopanna/Inglot - Millman/Fabbiano
16:30Georgia Andreea Craciun - Lea Boskovic
16:30Carolina Meligeni Rodrigues Alves - Gabriela Ce
16:30Martina Caregaro - Lou Brouleau
16:30Martina Spigarelli - Jessica Pieri
16:30Nuria Parrizas-Diaz - Mallaurie Noel
16:30Arantxa Rus - Miriam Bianca Bulgaru
16:35Grigor Dimitrov - Fernando Verdasco
17:00Zvonareva/Christian - Barthel/Friedsam
17:00Pauline Parmentier - Elena Rybakina
17:00Natasha Subhash - Louisa Chirico
17:00Francesca Di Lorenzo - Caty McNally
17:00Facundo Mena - Jean Thirouin
17:00Wilfredo Gonzalez - Alejandro Valencia (COL)
17:00Florian Lakat - Pedro Sakamoto
17:00Katarzyna Kawa - Rasheeda Mcadoo
17:00Emily Fanning - Lorraine M. Guillermo
17:00Mitchell Krueger - Johannes Haerteis
17:00Guilherme Clezar - Sandro Ehrat
17:30Pierre-Hugues Herbert - Matthias Bachinger
17:30Brynn Boren - Emerald Able
17:30Natalia Siedliska - Victoria Rodriguez
17:30Gaia Sanesi - Maria Mateas
17:35Kylie Collins - Renata Zarazua
18:00Granollers/Lopez - Klaasen/Salisbury
18:00Cabal/Farah - Baena/Munar
18:00Federico Gaio - Salvatore Caruso
18:00Christian Garin - Denis Shapovalov
18:00Dan Added - Peter Kobelt
18:00Naiktha Bains - Francesca Jones
18:00Manon Arcangioli - Tessah Andrianjafitrimo
18:00Malene Helgo - Margot Yerolymos
18:00Nina Potocnik - Deborah Chiesa
18:00Vlad Victor Cornea - Mike Loccisano
18:00Federico Juan Aguilar - Enrique Bogo
18:00Ana Maria Gomez - Yuliana Lizarazo
18:00Ignacio Monzon - Marco Saffratti
18:00Shaloom Delgado Forero - Ana Maria Becerra
18:05Fernanda Brito - Jane Wasserson
18:30Dabrowski/Ostapenko - Groenefeld/Schuurs
18:30Babos/Mladenovic - Büyükakçay/Ozgen
18:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Evgeny Karlovskiy
18:30Lucie Hradecka - Kimberly Birrell
18:30Asia Muhammed - Ellen Perez
18:30Anhelina Kalinina - Erin Routliffe
18:30Taylor Townsend - Sanaz Marand
18:30Gage Brymer - Juan Ignacio Batalla Diez
18:30Oleksiy Arovin - Fernando Yamacita
18:30Martin Cuevas - Tommy Paul
19:00Gonzalo Escobar - Donald Young
19:00Martin Redlicki - Mirza Basic
19:00Blaz Rola - Marc-Andrea Huesler
19:00Sophie Chang - Olivia Rogowska
19:00Maria Camila Osorio Serrano - Usue Maitane Arconada
19:00Elizabeth Mandlik - Jessica Ho
19:00Pamela Montez - Belinda Woolcock
19:30Anastasia Pavlyuchenkova - Julia Goerges
19:30Vavassori/Ocleppo - Vasilevski/Eysseric
19:30Collin Altamirano - Nino Serdarusic
19:30Alessandro Bega - Mattia Frinzi
19:30Alessandro Petrone - David Pichler
19:30Cristiana Ferrando - Anna Morgina
19:30Polina Leykina - Olga Saez Larra
19:30Victoria Kan - Gabriella Taylor
19:30Qinwen Zheng - Elizabeth Halbauer
19:30Nicolas Mejia - Ciro Lampasas
19:30Arantxa Sanchez - Gabriela Carvajal Melendez
19:30Sofia Cardenas Galvis - Melisa Morales
19:30Joao Marcos Nusdeo - Jose Joaquin Miranda Cisneros
19:30Marcela Bueno - Antonia Samudio
19:35Alexis Musialek - Sebastien Boltz
19:35Arantxa Sanchez - Carvajal Melendez
20:00Nedunchezhiyan/Raja - Clezar/Polmans
20:00Aoyama/Morozova - Blinkova/Kalashnikova
20:00Quinn Gleason - Destanee Aiava
20:00Emma Navarro - Kaja Juvan
20:00Ingrid Neel - Caroline Dolehide
20:00Claire Liu - Abbie Myers
20:00Noah Rubin - Thai-Son Kwiatkowski
20:00Adelchi Virgili - Kevin Major
20:00James Ibrahim - Christian Langmo
20:00Lorenzo Frigerio - Robert Quentin
20:30Mohamed Safwat - Borna Gojo
20:30Roberto Quiroz - Lucas Gomez
20:30Alexandra Perper - Mari Osaka
20:30Ann Li - Arianne Hartono
21:00Greetje Minnen - Petra Kvitova
21:00Marie Benoit - Chloe Compson
21:00Lara Escauriza - Mariana Galvao Borges
21:00Riccardo Balzerani - Federico Iannaccone
21:00Benjamin Pietri - Mircea-Alexandru Jecan
21:00Rodrigo Echavarria - Goran Markovic
21:00Carvajal/Torres Murcia - Becerra/Yepes Medina
21:00Katie Volynets - Dia Evtimova
21:00Maytin/Romboli - Novikov/Siljestrom
21:30Paolo Lorenzi - Andrea Collarini
21:30Gomez/Cuevas - Monroe/Roelofse
22:00De Alba/Sau Franco - Magadan/Hernandez
22:00King/Pasha - Eubanks/King
22:00Danilo Petrovic - John-Patrick Smith
22:00Brymer/Griffith - Sakamoto/Yamacita
22:00Goldhoff/Cash - Green/Thirouin
22:30Song/Shane - Goransson/Reese
22:30Radojkovic/Hampel - Bortolotti/Puodziunas
22:30Yuliana Monroy - Carla Lucero
22:30Bueno/Plazas - Macias/Giraldo
22:30Mejia/Franco - Bogo/Naser
22:30Rodriguez/Sao Thiago - Gomez/Urrea
00:00Zhurbin/Ehrat - Aragon/Huey
01:00Elena Gabriela Ruse - Alexa Noel
01:00Kwiatkowski/Rubin - Yevseyev/Rinderknech
beacon